BAND

První krůčky autorské dvojice JIŘÍ REMO (exTitanic) a JORGI ENCHEV (Georgen, exTitanic) ke vzniku skupiny JEREM‘I byly učiněny na jaře 2015. Výběrovým sítem o pozici baskytara uspěl a nástroje se ujal PEPA KUDLÁČEK (Secret, J.A.M.P., Sillage). Tehdy ještě tým tvořil fenomenální hráč na bicí JOSEF CIGÁNEK, bohužel jeho hráčská vytíženost neumožnila v kapele pokračovat, a tak se postu na období 2015 – 2019 ujímá bývalý kolega z Titanic MILOŇ NAHODIL (Sax, exTitanic). Na festivalovou sezónu 2019 za bicí usedá FILIP SMETANA (exEAGLEHEART). Filip se vrací ke svým původním sestavám a projektům a na jeho místo usedá PAVEL KUBÁT (Regon, Crab, Thief, hlavně však legendární black metal formace ROOT). Po Jarní Tour 2019, se kterým band objíždí nejlepší kluby v Republice, přichází rozhodnutí o novém postu v kapele – sólovém zpěvákovi. „Ušima“ kapely proběhla celá řada hlasů, a to velmi kvalitních (LUKÁŠ PÍSAŘÍK – exSeven, RockOpera Praha, Bohemian Metal Rhapsody, PAVEL KUNČÍK – Infraction, Merilyn Manson revival, EightGTcore), nicméně jasná volba padla na frontmana HONZA TLÁSKAL – člen souboru RockOpera Praha, kde účinkuje v rockových a metalových operách: Romeo & Julie v roli Romea, Antigona (3. díl antického cyklu) v roli Haimóna, dále pak v alternaci s Janem Toužimským: 7 proti Thébám (2. díl antického cyklu), Anna Karenina, Vymítač, Proces a Faust, Frankenstein… Současně s frontmanem přichází do sestavy bubeník STANDA „STANIA“ NAVRÁTIL (Eagleheart, La Mancha, Bokomara, Collapse)

Díky společné hráčské historii si členové  JEREM‘I „sedli“, čehož důkazem jsou již v roce 2015 první studiové nahrávky, které najdete jednak na EP „Vol.1“,také však na Official Music Video „Jack in The Box“. Tento klip se s více než 51% hlasů stal na TVREBEL skladbou měsíce března 2016 a postupuje do soutěže o skladbu roku. JEREM‘I byli opakovaně pozváni na natáčení do TVREBEL (ROCK SPECIÁL, CZECHPARÁDA, Czech Blade), dále rozhlasové vysílání na RÁDIO BEAT, v pořadu HARD&HEAVY s Petrem Korálem, rozhovory v časopisech ROCK&POP, Help Music, Spark… stálé rotace music video v TV…

Skupina odehraje desítky koncertů na nejlepších scénách společně s kapelami:

Arakain, Miloš „Dodo“ Doležal, Dymytry, Limetal, Eagleheart, Doga, Škwor, Kreyson Memorial…

2016 – červencové společné vystoupení s legendou světového bigbítu kapelou HELLOWEEN

2017 – červenec Masters Of Rock

2018 – koncertní turné s Limetal

2018 – přední špičková kapela DYMYTRY si vybírá JEREM‘I jako support k turné k 15-ti letému výročí kapely (Plzeň, Karlovy Vary, Tábor, Hradec Králové, České Budějovice, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Kolín, Brno, Zlín, Olomouc, Praha, Hodonín, Polná…)

2019 – klubové tour s KREYSON Memorial, RockHeart, Rock Of Sadská, Motonálet Nikolčice…

2020 – česká metalová legenda AKARAIN si přizvala JEREM‘I jako support na jarní tour 2020

2021 – JEREM´I support on ARAKAIN „Respiratour 2021“