BAND

První krůčky autorské dvojice Jiří Remo (exTitanic) a Georgi Enchev (Georgen, Titanic) k seskupení bandu Jerem.I byly učiněny na jaře 2015. Výběrovým sítem o pozici baskytara uspěl a nástroje se ujal výborný Pepa Kedláček (Secret, J.A.M.P., Sillage). Tehdy ještě tým tvořil hráč na bicí s darem „od pánaboha“ Josef Cigánek, bohužel jeho hráčská vytíženost neumožnila na projektu Jerem.I pokračovat.

Tohoto postu se záhy zodpovědně ujal bývalý kolega z Titanic Miloň Nahodil (Sax, exTitanic).

Jak už bylo řečeno, díky společné hráčské historii si členové Jerem.I „sedli“, čehož důkazem jsou první studiové nahrávky které najdete jednak na EP „Vol.1“, také však v OFFICIAL MUSIC VIDEO „Jack in The Box“. Tento klip se s více než 51% hlasů stal na TVREBEL skladbou měsíce března 2016 a postupuje do soutěže o skladbu roku.

Jerem.I byli opakovaně pozváni na natáčení do TVREBEL, pořad ROCK SPECIÁL a CZECHPARÁDA, dále rozhlasové vysílání na RÁDIO BEAT, v pořadu HARD&HEAVY s Petrem Korálem

Rozhovory v časopisech ROCK&POP, Help Music

2016 – červencové společné vystoupení s legendou světového bigbítu kapelou HELLOWEEN

2017 – červenec na Masters Of Rock

V roce 2016 kapela vydává první malé album pod názvem „Vol.1“, které je v krátkém čase vyprodáno, a se svým Official music video „Jack In The Box“ vyhrávají Czechparádu na TV Rebel. Následují koncerty: hudební festival Rock Heart se skupinou Helloween, Masters Of Rock, společné turné se skupinami Limetal, s německou formací Hematom a Dymytry vyprodávájí nejlepší sály a haly v ČR. S kapelou rozhovory na Rádio Beat, v časopisech Rock&Pop, HelpMusic, stálé rotace dalších Official Music Video v TV.