BAND

První krůčky autorské dvojice Jiří Remo (exTitanic) a Georgi Enchev (Georgen, exTitanic) k seskupení bandu JEREM’I byly učiněny na jaře 2015. Výběrovým sítem o pozici baskytara uspěl a nástroje se ujal výborný Pepa Kudláček (Secret, J.A.M.P., Sillage). Tehdy ještě tým tvořil hráč na bicí s darem „od pánaboha“ Josef Cigánek, bohužel jeho hráčská vytíženost neumožnila na projektu JEREM’I pokračovat. Tohoto postu se záhy zodpovědně ujal bývalý kolega z Titanic Miloň Nahodil (Sax, exTitanic). Ten  ze zdravotních důvodů band opouští v dubnu po zdařilém Jarní Tour 2019.

Postu bubeníka se na festivalovou sezónu 2019 ujal Filip Smetana, jehož jméno vás jistě bude poutat ke kapele EAGLEHEART. Filip se však vrací ke svým původním sestavám a projektům a na jeho místo usedá „pan bubeník“ PAVEL KUBÁT, bubeník „se srdcem bijícím pro skvělou a kvalitní muziku, svojí milující rodinu a všechny dobré lidi“. Mnozí z vás ho budou znát se sestav Regon, Crab, Thief, hlavně však z legendární black metalové formace ROOT. Pije to co my, poslouchá to co my, hraje to co my….a hlavně mu to fakt hraje!!! Po Jarní Tour 2019, se kterým band objíždí nejlepší kluby v Republice, dochází k rozhodnutí o novém postu v kapele – sólovém zpěvákovi. Ušima kapely proběhla celá řada hlasů, a to velmi kvalitních, nicméně jasná volba padla na frontmana Lukáše Písaříka (exSeven, RockOpera Praha, Bohemian Metal Rhapsody).

Jak už bylo řečeno, díky společné hráčské historii si členové Jerem.I „sedli“, čehož důkazem jsou první studiové nahrávky které najdete jednak na EP „Vol.1“, také však v OFFICIAL MUSIC VIDEO „Jack in The Box“. Tento klip se s více než 51% hlasů stal na TVREBEL skladbou měsíce března 2016 a postupuje do soutěže o skladbu roku.

Jerem.I byli opakovaně pozváni na natáčení do TVREBEL, pořad ROCK SPECIÁL a CZECHPARÁDA, dále rozhlasové vysílání na RÁDIO BEAT, v pořadu HARD&HEAVY s Petrem Korálem

V roce 2016 kapela vydává první malé album pod názvem „Vol.1“, které je v krátkém čase vyprodáno, a se svým Official music video „Jack In The Box“ vyhrávají Czechparádu na TV Rebel. Následují koncerty: hudební festival Rock Heart se skupinou Helloween, Masters Of Rock, společné turné se skupinami Limetal, s německou formací Hematom a Dymytry vyprodávájí nejlepší sály a haly v ČR. S kapelou rozhovory na Rádio Beat, v časopisech Rock&Pop, HelpMusic, stálé rotace dalších Official Music Video v TV.

V roce 2018 JEREM’I vychází další deska „Jack In The Box“, která sklízí ohlas nejen z důvodů netradičního nosiče…